PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015211}

Barbarzyńcy

Barbarian
6,1 19 725
ocen
6,1 10 1 19725
6,6 16
ocen krytyków
Barbarzyńcy
powrót do forum filmu Barbarzyńcy

Mniej więcej do połowy film obiecuje, że będzie to porządny, ciekawy horror. Potem to obraz nędzy, rozpaczy i niedowierzania, że można aż tak zrujnować to co się budowało na początku.

Nadgnity

przecież drugą połowa filmu to taki zabieg by akcja działa się gdzieś indziej i całkiem nieźle to wyszło, a aktor grający właściciela mieszkania świetny

ocenił(a) film na 2
astijuj

Zabieg by akcja dzieje się gdzieś indziej? Po co? Druga połowa była niemożliwie głupia, mierzenie pokoju zagłady zamiast zawiadomienia na policję i unikania zostawiania odcisków palców? Czemu każdy pchał się do ciemnego tunelu? Mało kto by był tak głupi by robić samotny urbex w takim obiekcie. Scena wbicia na kwadrat bezdomnemu - to miał być chyba policzek dla osób które mają mózgi.

ocenił(a) film na 7
bartek18016

Czasem się zastanawiam czemu ludzie odpalają horror, oczekując filmu dokumentalnego. To bardzo solidny horror, przyzwoicie zagrany i dość sprawnie zrealizowany. Kilka różnych horrorowych klisz, sprawnie połączonych w bardzo strawny obraz. Niestety kino gatunkowe które rządzi się swoimi prawami, czego nie każdy odbiorca jest świadom więc „hurr durr głupi film”

ocenił(a) film na 8
Cain_3

W punkt.

Cain_3

polać temu panu :)

ocenił(a) film na 7
bartek18016

- halo policja mam pokój w piwnicy
- jasne, spoko, budżet miasta pozwala na jakieś 5 radiowozów i mamy jakieś 15 strzelanin na godzinę ale przyjedziemy najszybciej jak możemy

Scena pokazuje priorytety bohatera.

ocenił(a) film na 4
Nadgnity

Mam dokładnie to samo odczucie. Do połowy rzecz dobra, mająca ręce i nogi (nieurwane), od połowy to jeździec bez głowy. Lichy scenariusz, po prostu.

Nadgnity

to nawet nie połowa filmu tylko pierwsze 30 minut zapowiadało ciekawy horror.

ocenił(a) film na 6
keyt_karr9

Mam dokładnie to samo wrażenie, 30 minut naprawdę spoko film, potem to już jakaś karykatura...

Nadgnity

Potem już mamy gniota nad gniotami ze starą babą z gołymi cyckami w roli głównego antagonisty -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones