Jonathan Rhys Meyers

Jonathan Michael Francis O'Keefe

7,9
12 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Rhys Meyers

Nie jest to typowy przystojny facet. Ciężko mi go określić... Momentami wydaje się być strasznie irytujący, czasem przeraża, ale jest w nim coś niesamowitego co przyciąga, hipnotyzuje... Trudno obiektywnie oceniać filmy z jego udziałem, ponieważ jakkolwiek by nie zagrał to nadrabia wszystkie niedociągnięcia swoją charyzmą, głosem, a nawet samym spojrzeniem. Oby jak najwięcej grał, rozwijał się zarówno pod względem aktorskim jak i muzycznym, żeby nie pochłonęły go do końca używki, bo szkoda by było faceta, jest na prawdę dobrym aktorem.

użytkownik usunięty
synthia

A gdzież on był irytujący?
Nie uważam aby on akurat czymkolwiek nadrabiał, czy też musiał nadrabiać, bo gra całym sobą. To stwierdzenie jest nie na miejscu jeśli chodzi o jego osobę. Komu jak komu ale jemu nic nie brakuje, ja widzę duży talent żadne nadrabianie. Szlif zdobył i gra doskonale. Ma więcej pasji w spojrzeniu niż Brad Pitt, Johny Depp i inne lalki Hollywoodu w całej swej postaci. Wystarczy obejrzeć z nim więcej filmów aby się przekonać.

Mówiąc o nadrabianiu miałam na myśli to, że nawet gdyby jakaś rola mu nie wyszła, to i tak ciężko byłoby go np źle ocenić bo tak jak mówiłam jakiekolwiek niedociągnięcia podciąga swoją charyzmą itp, potrafi sobą oczarować. Tak jak mówisz nie widziałam wielu filmów z jego udziałem, jestem na etapie poznawczym, więc jeszcze dużo przede mną. A co do tego, że bywa irytujący... Na początku trochę raziła mnie jego mimika, ale już się przyzwyczaiłam :D

użytkownik usunięty
synthia

Nigdy tego jeszcze nie mówiłam, o żadnym aktorze (r. męskim ;) ) ale on niejako jest ozdobą każdego filmu. Myślę że mimika wynika z urody. Chyba nieco nietypowej.

;)

użytkownik usunięty

może chodzi o jego uśmiech;p mi okropnie nie podoba się jego uśmiech. Ale dopóki się nie uśmiecha jest super;)

użytkownik usunięty

a przystojny jest oczywiście jak mało kto.

synthia

Hipnotyzuje wzrokiem! Do tego ten głos... facet jest niesamowicie utalentowany, choć faktycznie, nie jest klasycznym przystojniaczkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones